Przyciągnij miłość

978-83-7534-064-8
Poradnik, miłość
poradniki
Carla

Chcesz znaleźć partnera? A może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? Teraz masz w Polsce możliwość skorzystania z profesjonalnego coachingu (czytaj: kouczingu). Jak często zdarza ci się myśleć o twoich nieudanych związkach? Rozpamiętujesz błędy w relacjach lub tęsknisz do wspaniałych chwil spędzonych razem? Niestety, to już przeszłość. Czas spojrzeć prawdzie w oczy, pora na zmiany. A...

A może obawiasz się sięgnąć po więcej, obawiasz się kolejnych rozczarowań? Pamiętaj, że przyciągasz do siebie to o czym myślisz. Wszystko, co czujesz i co myślisz, wraca do ciebie.

Ale być może nie wiesz czego chcesz?

Dlatego potrzebujesz profesjonalnego coacha (czytaj: koucza), który poprowadzi cię i pomoże odkryć twoje pragnienia, a następnie pokaże ci, jak je osiągnąć. Coach to twój przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian.

Dotychczas ukazało się wiele książek zagranicznych autorów, które być może przeczytałaś, lecz czy zmieniły one twoje życie? Może nie zadziałały, bo nie były dostosowane do polskich realiów. Może miałaś pytania, lecz nie mogłaś ich zadać autorowi? Może potrzebowałaś kontynuowania zmian na indywidualnych spotkaniach z autorem, lecz było to niemożliwe?

Teraz to się zmieniło! Agnieszka Przybysz jest polskim pionierem coachingu i założycielem pierwszego w Polsce Coaching Institute. Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Między innymi ukończyła jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie: Szkołę Coachingu CTI - The Coaches Training Institute, akredytowaną przez ICF. Jest Ekspertem Relacji.

Swoje długoletnie doświadczenia w coachingu zawarła w pierwszym polskim profesjonalnym przewodniku Przyciągnij miłość. Od dzisiaj również i ty możesz korzystać z porady pierwszego polskiego profesjonalnego coachingu i zbudować upragnione relacje z ludźmi. Przyciągnij miłość to nie jest amerykański poradnik anonimowego autora. W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z Przyciągnij miłość nie kończy się wraz z jej przeczytaniem. Po raz pierwszy w Polsce możesz skorzystać z coachingu dopasowanego do polskich realiów. Coaching Przyciągnij miłość pomógł wielu polskim kobietom i mężczyznom. Ich opinię znajdziesz na stronie www.coachinginstitute.biz A jeśli masz pytania, możesz je zadać Agnieszce Przybysz, twojemu coachowi, która udzieli ci profesjonalnej porady.

Amerykańskie poradniki nie dadzą ci nic więcej ponad to, co w nich napisano. Natomiast Przyciągnij miłość to nie jest jednorazowy zakup - to inwestycja w twoją przyszłość, którą możesz pogłębiać, spotykając się z autorką na indywidualnej sesji.

Przyciągnij miłość to profesjonalny coaching dla ciebie.

Nauczy cię jak:

* być atrakcyjnym dla siebie i innych
* sprecyzować czego chcesz od związku i swojego partnera
* świadomie przyciągnąć partnera do siebie
* bardziej akceptować siebie i swoje atuty
* przyciągnąć miłość do twojego życia
* cieszyć się życiem
* budować zdrowe i harmonijne relacje
* kontrolować emocje i tego, jak wpływają one na twoją atrakcyjność
* szanować siebie za to kim jesteś.

Przyciągnij miłość jest dyskretnym przewodnikiem po twoich pragnieniach. Poręczny format i jasny układ poszczególnych artykułów sprawia, że łatwo z niego skorzystasz w każdej chwili, gdy tego zechcesz. Nigdy jeszcze zmiany nie były tak łatwe do osiągnięcia. Kup Przyciągnij miłość dla siebie, a drugi egzemplarz podaruj najlepszej przyjaciółce. Jeśli chcesz osiągnąć więcej, to zawsze możesz zwrócić się do Agnieszki Przybysz, profesjonalnego coacha, i poprosić o radę. Wystarczy wejść na stronę: www.przyciagnijmilosc.pl
Poproś o radę już teraz. Po raz pierwszy korzystaj z profesjonalnego coachingu w Polsce.

źródło opisu: http://www.czarymary.pl/p_38439_przyciagnij_milosc_agnieszka_przybysz

źródło okładki: http://www.czarymary.pl/p_38439_przyciagnij_milosc_agnieszka_przybysz

Literutopia | 2013-03-08
Przeczytana: marzec 2013

Recenzja pochodzi z mojego bloga http://literutopia.blogspot.com

Po wcześniejszym pobieżnym zaznajomieniu się z coachingiem Agnieszki Przybysz, postanowiłam przeczytać jej książkę Przyciągnij miłość. Prawo Przyciągania nie jest mi obce, więc ciekawą perspektywą wydawało się być poznanie sposobu na przyciąganie miłości według pani Agnieszki.

Książka Przyciągnij miłość wydana jest w sposób elegancki i ułatwiający zachowanie publikacji w dobrym stanie przez dłuższy czas. Zielona, twarda okładka skryta jest w obwolucie z czerwonym sercem, które bardzo sugestywnie wspomaga podpis: Odkryj tajniki miłości i wspaniałych relacji. Książka rozpoczyna się wierszem autorstwa Agnieszki Przybysz, który do złudzenia przypomina Hymn o miłości. Dalej przechodzimy do pochwalnych peanów pisanych przez klientów pani Agnieszki. Czytamy krótkie historyjki utwierdzające nas w przekonaniu, że coaching pani Przybysz jest czymś najlepszym, co spotkało ich w życiu i całym sercem polecają jej usługi.

W...

mandarynka | 2014-11-16

Spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Pozostał niedosyt i spore rozczarowanie. Przede wszystkim książce brakuje oryginalności, czułam się tak, jakbym czytała jakiś fabularny miks ściągnięty z pozycji zagranicznych autorów, nie wnoszący niczego nowego... Lipa. W dodatku jakieś udziwnione rady, koń by się uśmiał;p

Jadźka | 2012-11-16
Przeczytana: 11 listopada 2012

Z reguły stronię od wszelakiego rodzaju poradników i przewodników po danej dziedzinie. Jakoś nie mam ochoty wyczytywać często nieuzasadnionych porad osób, które opisują dany przypadek czysto teoretycznie (z reguły w praktyce rzadko się zdarzają, więc po co tworzyć coś takiego?). „Przyciągnij miłość” to książka, która trafiła do mnie kolejny raz niespodziewanie i z góry miałam ochotę ją odrzucić, zważając na jej tematykę, ale postanowiłam, że dam jej szansę. Odczucia pozostały mieszane i jak dotąd nie zmieniłam zdania względem poradników różnorakiej maści…

„Przyciągnij miłość” to polski przewodnik budowania relacji, stworzony przez Agnieszkę Przybysz, zajmującą się coachingiem, jest ekspertką w tej dziedzinie. Zbiór informacji zawartych w książce pochodzą z długoletniego doświadczenia autorki, jej techniki pomagają ludziom odnaleźć i zbudować relację między sobą. Dzięki nim w końcu mogą cieszyć się szczęściem i… miłością.

Tym razem nie będę rozwodzić się dłużej nad tytułem....

hienka7 | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 11 lutego 2013

W książce jest wszystkiego po trochu - czyli prawo przyciągania, oczyszczanie czakr, tablica marzeń i kilka innych rzeczy, które już znałam z innych książek. Autorka przedstawione przez siebie techniki popiera przykładami ze swojego życia czy z życia swoich klientów. Co mnie ubawiło to taki amerykański styl czyli na daną sytuację dobre jest to i to, ale technika ta jest opisana w innej mojej publikacji i tu podany tytuł.

Łędina | 2013-03-21

Marciocha | 2012-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2012

Szczerze mówiąc, to podchodziłam do tej książki z wielkim sceptyzmem i przekonaniem, że to jakieś bzdury dla naiwnych. Bardzo się pomyliłam! Mimo że mam już partnera i jestem szczęśliwa w swoim życiu, to poradnik "Przyciągnij miłość" bardzo mi pomógł i utwierdził mnie w słuszności moich obecnych działań. Jednocześnie dowiedziałam się, jak fatalnie kierowałam swoim życiem jeszcze rok temu, kiedy toczyło się ono zupełnie innym torem. Teraz już wiem, gdzie dokładnie popełniałam błędy i gdzie obecnie ich unikam wprost idealnie ;)Niestety nie każdy potrafi tak nagle zmądrzeć sam z siebie i zrozumieć, że sam sprowadza na siebie niemalże wszystkie swoje krzywdy i zmartwienia. Jakkolwiek głupio by to nie brzmiało, to ćwiczenia psycho-fizyczne, które proponuje nam autorka, są bardzo skuteczne i odprężające. W książce znajdują się również przykłady prostych testów i zadań, dzięki którym dokładniej określimy swoje potrzeby i to, czego absolutnie w swoim życiu nie chcemy. Język książki jest...

AddaFrank | 2016-05-27

Historie osobiste autorki mocno wyssane z palca i niepotrzebne. Zaś z perspektywy kobiety, cóż, dziwię się, że jeszcze żyję bez mężczyzny... zero budowania samoświadomości kobiecej, a patriarchalne wzorce, napotykane w każdym rozdziale, są jak drzazgi wbijane w oczy. Aczkolwiek pomimo moich negatywnych odczuć, myślę, że jest znaczna część osób, do których autorka, ze swoim podstawówkowym stylem wypowiedzi, może trafić.

I nic nie przyciągnęłam, ciekawe dlaczego?
Nie sprawdza się i kropka.

kaska2301 | 2015-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2015

W życiu nie czytałam tak beznadziejnej książki! Nie będę się rozpisywać nad jej oceną, bo z tego co widziałam to większość wystawiła pozytywną ocenę, więc moją pewnie uznają za przejaw buntu, niezrozumienia lub braku inteligencji. Oczywiście każdy dokona swojego wyboru, jednak dla mnie za dużo było ciągłego JA, JA, JA, MOJE reguły, MOJE zalecenia, MOJE wszystko jest najlepsze. W ogóle co to za pojęcie "ponieważ byłam psychologiem od urodzenia"?! Czytając, sorry - zmuszając się do czytania - miałam wrażenie jakby autorka pozjadała wszystkie rozumy na świecie, jednocześnie mówiąc innym co mają robić. Odebrałam to jak brak pokory i szczyt egocentryzmu. Czasami miałam wrażenie jakbym "słyszała najlepszą" koleżankę jaka ona to nie jest mądra i wszystko wie! Strata czasu na czytanie tego typu lektury.

Katherine | 2013-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2013

Spodziewałam się czegoś lepszego. W większości książek możemy znaleźć prawie to samo co w tej. Tyle jest podanych sposobów, ale nie sa ukazane w tej ksiazce. ;/