Pudel
83-7250-118-1
pudel
flora i fauna
justinea

Badacze zachowań psów przypisują pudlom ponadprzecietną inteligencję. Nie dziwi więc fakt, że są one zatrudniane jako psy ratownicze i przewodnicy ociemniałych. Ten godzien miłości towarzysz jest także idealnym psem rodzinnym. W książce z serii "Nasi ulubieńcy" pokazujemy Państwu, na co należy zwracać uwagę, aby każdy dzień spędzony z naszym czworonogiem był udany. Ponadto znajdziecie tu praktyczne porady dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz dodatek dla dzieci, który ułatwi naszym dzieciom kontakt z domowym czworonogiem.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Maritensja | 2016-02-12
Przeczytana: 10 lutego 2016

Książka zawiera wiele cennych i ciekawych informacji dla posiadaczy pudli, polecam w celu poszerzenia swojej wiedzy.

Mordor | 2012-06-14
alaska25 | 2011-12-26