Sieć Al-Kaida

Connexion al Qaida
978-83-89344-40-3
terroryzm,
hunter

Ponad 150 000 terrorystów z 80 krajów Świata tworzy Al-Kaidę, będącą najpoważniejszym i najsłabiej poznanym zagrożeniem dla pokoju Światowego. Handel narkotykami, porwania i pranie pieniędzy to źródło utrzymania terrorystów, którzy pracują nad poszerzaniem podziemnych struktur tworzących hydrę o tysiącu głowach po to, by osiągnąć jeden cel: zniszczenie, bez oglądania się na koszty, „opresyjnych” wartości cywilizacji zachodniej.

Viktor | 2017-01-20
Giuseppe | 2016-03-23