Zbiór opowiadań fantastycznonaukowych. Wyboru i tłumaczenia dokonał Tadeusz Gosk.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

byłem_fprefectem | 2014-05-12
Przeczytana: 12 maja 2014

Po długotrwałych i bardzo niebezpiecznych badaniach, naukowcy stwierdzili, że najniebezpieczniejszą dla ludzkiego życia planetą, jest... Ziemia. Jak do tej pory właśnie na niej, straciło życie najwięcej ludzi. Powodami zgonów jest zimno, ciepło, aura, flora i fauna, wypadki, choroby i zbyt długie na niej przebywanie. Dosłownie wszystko jest na niej zagrożeniem. Bardzo groźna planeta.

Niebezpieczniej na http://niepamietnikfprefecta.blogspot.com/2014/05/czy-kiedys-sie-spotkamy.html

buraukkaforesee | 2016-03-20
Przeczytana: 20 marca 2016

robię z niej black out poetry
jest beznadziejna
trudna do zrozumienia, oczekująca od czytelnika, że będziesz domyślać się co autor miał w głowie, gdy to pisał, brak chronologii i związku między wydarzeniami
jeszcze te krwiożercze jednorożce
nawet nie wiem ile jest bohaterów bo za każdym razem są nazywani inaczej

Patka | 2015-12-09
Przeczytana: luty 2016