Ucieczka do Boga. Wybory, które zmieniają życie

Tłumaczenie: Wioletta Ganczarczyk
Wydawnictwo: Fundacja Źródła Życia
Escape to God : how our family left the rat race behind to search for genuine spirituality and the simple life
religia
Domma79

O TYM, JAK ZOSTAWILIŚMY „WYŚCIG SZCZURÓW”, BY ODNALEŹĆ PRAWDZIWĄ DUCHOWOŚĆ I PROSTOTĘ ŻYCIA. Książka, którą oferujemy jest czymś więcej niż ciekawą historią. W stwierdzeniu, że reprezentowane w niej myśli i idee są rewolucyjne, nie ma ani trochę przesady. Koncepcja pełnego poddania się Bogu głęboko Cię pobudzi, zainspiruje i nie pozwoli na obojętność. Jeśli pragniesz autentycznego...

Książka, którą oferujemy jest czymś więcej niż ciekawą historią. W stwierdzeniu, że reprezentowane w niej myśli i idee są rewolucyjne, nie ma ani trochę przesady. Koncepcja pełnego poddania się Bogu głęboko Cię pobudzi, zainspiruje i nie pozwoli na obojętność. Jeśli pragniesz autentycznego chrześcijaństwa i marzysz by Bóg dokonał w Twoim życiu czegoś zupełnie nowego, to znaczy, że jesteś gotów na lekturę tej książki.

źródło opisu: http://fzz.pl/

źródło okładki: http://fzz.pl/

jol | 2017-04-26

Historia Jima, który nie wstydzi się Boga, zaufał Mu i codziennie prowadzi z Nim rozmowy jest żywym przykładem prawdziwego chrześcijanina (a nie takiego który tylko w niedzielę biegnie do kościoła odpękać mszę a przez pozostałe sześć i trzy czwarte dnia zapominać o Bogu). Człowieka, który codziennym życiem daje świadectwo miłości Boga do człowieka. Warta przeczytania dla osób, które w życiu szukają głębszych wartości niż mamona.

| 2011-03-15

Dzięki tej książce zrozumiałam, że liczy się coś więcej niż wyścig szczurów...że religijność wcale nie znaczy pobożność. Zobaczyłam, że Bóg jest realny, rozmowa z NIm jest naprawdę możliwa, rozmowa, nie monolog. Fantastyczna książka dla tych, którzy szukają w życiu czegoś więcej...a do końca nie wiedzą czego. POLECAM!

MyszkaMinnie | 2017-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2017