Wąska brama, zapomniana prawda

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-101-3
popularnonaukowa
Kamila

Któż z nas nie ma marzeń? Czy jesteśmy na tyle odważni,aby stawić czoła wyzwaniu, które sami sobie postawiliśmy? Ile tak naprawdę warte jest ludzkie życie? Czy wykorzystujemy każdy dzień, wszystkie nasze możliwości i atuty, które otrzymaliśmy? Jeśli zadajesz sobie choć jedno z powyższych pytań, to właśnie zasadziłeś ziarno w swej podświadomości, które niebawem zaowocuje! Tym ziarnem jest chęć...

Któż z nas nie ma marzeń? Czy jesteśmy na tyle odważni,aby stawić czoła

Jeśli zadajesz sobie choć jedno z powyższych pytań, to właśnie zasadziłeś ziarno w swej podświadomości, które niebawem zaowocuje! Tym ziarnem jest chęć poznania prawdy. To przedziwne uczucie pcha nas wciąż do przodu, aż osiągniemy zamierzony cel.

Czy jesteś gotów otworzyć Wąską Bramę, ukrytą w twoim sercu?

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2011

źródło okładki: http://novaeres.pl