Wyznanie Braterstwa Różokrzyża Ezoteryczna analiza "Fama Fraternitatis R.C."

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice Braterstwa Różokrzyża". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Rozekruis Pers
Belijdenis van de Broederschap van het Rozenkruis
9788361205166
filozofia i etyka
hunter

Posłannictwem zakonu Różokrzyża i jego służebników jest wskazywanie drogi do wyzwolenia. Albowiem wszyscy znajdujemy się w więzach niewolnictwa ciała, duszy i świadomości. Musi w nas wzrastać nowa, święta namiętność, tęsknota za świętym wyzwoleniem, opiewanym w klasycznych psalmach. Musi się w nas przebudzić prawdziwe rozpoznanie Boga, rzeczywistością musi się w nas stać codzienne obcowanie z Chrystusem.

(Confessio Fraternitatis, rozdział 1)

wrzazgk2 | 2016-04-04
Cisailles | 2014-06-18