Sekrety magii

Tłumaczenie: Marcin Stopa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielkie tajemnice". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Penta
Mysteries of magic
tajemnice ludzkości, magia,
hunter

Co odkryli adepci magii?
Czy rzeczywiście zapanowali nad jakimiś tajemniczymi mocami?

berenikatern | 2014-04-19

Mało znana i niezbyt popularna, a bardzo dobra pozycja - kompendium magii - napisana w obiektywny, badawczy sposób. Książka podzielona jest na 15 głównych rozdziałów tematycznych, w których autorzy w krótki, ale konkretny, treściwy i przystępny sposób omawiają najważniejsze zagadnienia magii. Pomimo lakonicznej formy przekazywanych treści pisarze zaskakują wysokim poziomem merytorycznym, bogactwem i trafnością spostrzeżeń oraz niezwykłą szatą graficzną (bogactwo ilustracji, zdjęć, obrazów etc.). Ciekawa i wartościowa lektura dla wszystkich zainteresowanych (i nie) magią.

ravenstag | 2014-08-17
Przeczytana: 02 sierpnia 2014

Większego ściemniania w tej książce nie ma - raczej niedomówienia i braki. Pozytywne zaskoczenie. Plus: autorzy podają rzetelnie arcyciekawą literaturę podmiotu.

Salazar | 2015-05-24
victoire | 2013-10-12