Magia w działaniu. Sesje NLP Richarda Bandlera

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Leczenie silnych lęków, fobii i obsesji NLP a wywoływanie błyskawicznej zmiany Sposoby na zwiększanie możliwości umysłu Kontrola nad nastrojami & własnymi i innych ludzi Sekrety największego mistrza neurolingwistycznego programowania Fascynująca książka dla odważnych Bandler w akcji! Raz, dwa, trzy& Twoje powieki stają się coraz cięższe& oddech spokojny& zapadasz się w fotelu i zaczynasz wędrówkę po świecie swojej podświadomości&&

Karol | 2015-01-17
lilianar | 2015-01-13