Wyjdź za mnie! Słynne pary na ślubnym kobiercu

Tłumaczenie: Barbara Sławomirska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "wydanie I". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Znak
Marry Me! Courtships and Proposals of Legendary Couples
83-7006-697-6
zaręczyny, ślub, miłość
sylvii7

Jeśli nie wiesz jak oświadczyć się Twojej wybrance, podaruj jej książkę "Wyjdź za mnie. Ozdobiona licznymi zdjęciami książka zawiera kilkadziesiąt relacji o oświadczynach i zaręczynach par sławnych ludzi: Marilyn Monroe i Joe DiMaggio, Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver, Hillary i Bill Clinton, Bruce Willis i Demi Moore, Grace Kelly i książę Rainier, Jacqueline i John Fitzgerald Kennedy, a także Zygmunt Freud, Nat King Cole, Wayne Gretzky i inni.
Idealny prezent dla wszystkich zakochanych, którzy mogą go sobie wręczać nie tylko z okazji dnia św. Walentego, ale przez okrągły rok.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://archiwumallegro.pl/wyjd_za_mnie_wgoldberg-310006382.html