Polska. Góry, górki i pagórki.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sport i turystyka. Polska.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
978-83-7495-199-9
Kasia

Proponujemy czytelnikowi odbycie z naszym przewodnikiem niezapomnianych wędrówek na najwyższe i najciekawsze, a także mało znane szczyty i wzniesienia wszystkich regionów Polski. Możemy zagłębić się w fascynujący świat polskiej przyrody: odnaleźć bijące w leśnej gęstwinie źródła, szemrzące wodospady, spenetrować tajemnicze korytarze jaskiń, pobłądzić w skalnych labiryntach oraz poczuć magiczną moc wielkich polodowcowych głazów.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/59765