Polska. Góry, górki i pagórki

Seria: Polska [Muza]
Wydawnictwo: Muza
9788374951999
Kasia

Proponujemy czytelnikowi odbycie z naszym przewodnikiem niezapomnianych wędrówek na najwyższe i najciekawsze, a także mało znane szczyty i wzniesienia wszystkich regionów Polski. Możemy zagłębić się w fascynujący świat polskiej przyrody: odnaleźć bijące w leśnej gęstwinie źródła, szemrzące wodospady, spenetrować tajemnicze korytarze jaskiń, pobłądzić w skalnych labiryntach oraz poczuć magiczną moc wielkich polodowcowych głazów.

źródło opisu: Muza, 2007

Jaksa_von_Crosno | 2016-01-12