Dwie strony czasu

Tłumaczenie: Aleksandra Januszewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki super". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Finders keepers
83-241-1225-1
fantastyka
A--

Patrick marzy o komputerze. Codziennie odwiedza sklep komputerowy. I pewnego dnia na ekranie jednego z monitorów odczytuje wiadomość przeznaczoną wyłącznie dla niego. Zaproszenie do teleturnieju Zgubione-Znalezione na kanale 8TV. Problem w tym, że nie ma takiego teleturnieju... ani takiego kanału. Za to naprawdę istnieje równoległy świat za Barierą, w którym Patrick ma do wykonania nieprawdopodobne zadanie.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl

zaba | 2011-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2011

Dwa światy,które przedziela Bariera...
Ulubiona postać:Ruby

Czytajka | 2013-08-09
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 06 kwietnia 2012

"Dwie strony czasu" to książka interesująca. Można przy niej odpocząć, ponieważ jest lekka. Jednak nie należy oczekiwać od niej zbyt wiele.

Bartek Ficer | 2016-11-29
Amelia | 2013-05-08