Grecja. Przewodnik Baedeker

Wydawnictwo: Verlag Karl Baedeker GmbH
978-38-297-6554-1
przewodnik, Grecja, podróże, turystyka
Kornelia

Przewodniki z serii Baedeker od 150 lat są symbolem solidności i wiarygodności w dziedzinie literatury turystycznej. Przygotowane przez profesjonalistów stanowią doskonałe kompendium wiedzy na temat opisywanego kraju, regionu, miast.Łączą tradycje i doświadczenie z dostosowaniem do oczekiwań współczesnych turystów. Nie tracąc atutów, które uczyniły je znanymi, wykorzystują nowoczesne, internetowe formy prezentacji informacji oraz technikę komputerową do obrazowania treści. Największe atrakcje turystyczne przedstawione zostały na trójwymiarowych ilustracjach, które ułatwiają zwiedzanie i orientacje w obiektach. O funkcjonalności przewodników z tej serii decyduje struktura treści i używane wyróżnienia, jak również zastosowanie plastykowej okładki, włożenie w nią mapy samochodowej korespondującej z książką i wreszcie budowa skrzydełka pełniącego rolę zakładki.

Agnieszka Witkowska | 2014-11-01
uluuluu | 2013-04-03