Jesteśmy dziećmi gwiazd

Legacy From the Stars
8371910762
tajemnice ludzkości, hipnoza,
hunter

Jesteśmy istotami z kosmosu - Ziemia nie jest naszym jedynym domem. Zanim podjęliśmy decyzję, aby narodzić się tu, gdzie żyjemy teraz i nauczyć się swoich lekcji, nasze życie toczyło się w odległych galaktykach. Pamięć o tym zapisana jest w podświadomości. Ziemia to zaledwie krótki przystanek w podróży, która trwa wiecznie. Kiedy zakończymy już naszą ziemską wędrówkę, ruszymy dalej, aby odkrywać nowe światy.
W książce Dlores Cannon stosując regresję hipnotyczną opwieda o tym, jak istoty pozaziemskie przyczyniły się do powstania życia na Ziemi i jak kierowały ewolucją człowieka.

Piotr El | 2014-09-13
Przeczytana: 02 października 2014