Pozytywnie nieobliczalni

Wydawnictwo: Contact
83-917505-0-7
Luis

Pierwsza współczesna książka obnażająca mechanizmy pracy w wielkich korporacjach. Główny bohater powieści - Marlon, to młody, dobrze zapowiadający się prawnik, który przeciwstawia się zasadom panującym w kancelarii prawniczej, w której przyszło mu pracować. Dodatkowymi atutami książki są szybka, płynna narracja, humor, ironia, a także nieskrywany sentyment autora do muzyki lat 80-tych i 90-tych. Resztę Czytelnicy powinni odkryć sami...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.brzostowski.com.pl

Hanau | 2019-03-04
Przeczytana: 04 marca 2019

Wesoła powieść, przy której człowiek może uśmiać się do łez. Znakomita jako przerywnik po ciężkiej literaturze.

Lady_Ivonna | 2018-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2018

Znakomity humor i wbrew pozorom, przynajmniej dla mnie, kilka pytań odnośnie wyścigu szczurów - do odpowiedzenia samemu sobie. Mi czytało się świetnie :)

Luis | 2010-12-19

Świetnie napisana powieść współczesna, pełna humoru, z nienachalnym wątkiem miłosnym w tle. Mocny akcent muzyczny - dla fanów głównie polskiej undergroundowej sceny rockowej. Poza tym tematyka bliska memu sercu, czyli walka z tzw. wyścigiem szczurów, a co za tym idzie, walka o godność.

Stan | 2011-02-19
Kejdi | 2011-01-04