Gra o duszę

Tłumaczenie: William Kozik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Trusting Game
śmierć, zdrada, zaufanie, podstęp
Edyta

Od czasu samobójczej śmierci swojej przyjaciółki, okłamywanej i zdradzanej przez rzekomo kochającego męża, Christa straciła zaufanie do mężczyzn, a już szczególnie do tych złotoustych, szepczących czułe słówka. Świadomie wybrała życie samotnej kobiety i skupiła się na robieniu kariery zawodowej. Nie przewidziała tylko, że pewnego dnia na jej drodze stanie Daniel, zawodowy psycholog i podstępnie podda ją psychoterapii.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca