Gwiazdka z marzeń

Tłumaczenie: Anna Bieńkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Her Christmas fantasy
uczucia, miłość, cierpienie, strach
Edyta

Mieli spędzić ze sobą tylko cztery dni świąt, a za zdumieniem odkryli, że nie mogą bez siebie żyć. Oliver nagle stał się zazdrosny o byłego narzeczonego Lisy, a jej uczuciu do niego nieustannie towarzyszył lęk. Czy bała się miłości? Nie. Dość szybko uświadomiła sobie, że przede wszystkim obawia się, ze Oliver ją porzuci. Dlaczego miłość tych dwojga niosła ze sobą tyle cierpienia i strachu? Czyżby nie umieli zaufać sobie nawzajem?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Amoretta | 2014-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2014

Oliver to mężczyzna który wie czego chce. Jak tylko poznał Lise postanowił przejść z nią przez życie. Nie dziwi mnie to wcale, bo doskonale do siebie pasowali, mieli te same podejście do wielu spraw np. do świąt. Nie wiem skąd te rozterki Lisy, które spowodowały tyle bólu obu bohaterom. Miło się czyta jak zakochany mężczyzna pędzi do ukochanej przez pól świata porzucając pracę. Można przeczytać. Nie powala, nie odstręcza też.

izomorfia3 | 2014-05-17
Przeczytana: 17 maja 2014