Rozwijanie postrzegania pozazmysłowego

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Develop your ESP
978-83-7404-630-5
karasuhebi

Zdarzyło ci się wiedzieć, kto dzwoni, zanim podniosłeś słuchawkę? Czy bywa, że przeczucia ci się sprawdzają? Większość z nas ignoruje podobne doświadczenia, gdyż nie widzimy podstaw do wiary w swoje zdolności metapsychiczne. A jednak istnieje subtelna wiedza, która może nam dostarczyć cennych informacji oraz niezastąpionych motywacji, a także pokierować nami w odniesieniu do różnych aspektów życia. I obojętne, czy nazwiemy ją intuicją, przeczuciem czy też postrzeganiem pozazmysłowym.
Nina Ashby uczy ns słuchać tak, aby słyszeć, być otwartym na wewnętrzne przekazy odbierane dzięki zmysłom subtelnym. Korzystając z ćwiczeń i technik zaproponowanych w tej książce, możesz rozwijać i świadomie kontrolować swoje zdolności metapsychiczne. Poznasz rytuały oczyszczania i chronienia energii oraz metody wróżenia, takie jak Tarot oraz I Ching, nauczysz się także interpretować znaki i przepowiednie.

źródło opisu: okładka

Barbara Helińska | 2012-06-02