Dziewczyna z prowincji

Small town girl
83-7132-455-3
sława, bogactwo, przebaczenie, uczucie
Edyta

Powieść o względności sławy i bogactwa, o przebaczeniu i o uczuciu, które może zarówno ranić, jak i uskrzydlać. Tess McPhail, znana piosenkarka, cieszy się rosnącą wciąż popularnością i uwielbieniem fanów. W Nashville prowadzi wystawne życie, o jakim zawsze marzyła, toteż z niezadowoleniem przyjmuje wiadomość, że na kilka tygodni musi wyjechać do prowincjonalnego miasteczka, gdzie spędziła dzieciństwo i młodość. Tam spotyka swoich bliskich i przyjaciół z dawnych lat, odżywają wspomnienia i Tess nagle odkrywa, czego brakowało jej w wyrachowanym świecie show-biznesu: miłości szczerej i bezinteresownej, na dobre i na złe. Pozwoli się ponieść uczuciom czy też ważniejsza okaże się kariera?

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

AnnaMaria | 2016-01-13
Na półkach: Kobiece, Przeczytane

Historia może i trochę naciągana, ale przecież w Ameryce wszystko się może zdarzyć. Główna bohaterka na początku jest rozkapryszoną gwiazdą, przeżywa metamorfozę,zdobywa miłość mężczyzny, którym początkowo pogardzała, zmienia swoje nastawienie do życia itd. Niby banalna i oklepana historia, a napisana wciągająco. polecam

alinap | 2015-12-28
Przeczytana: 24 grudnia 2015

Troszkę cukierkowata , ale można czytać na rozluźnienie.

Acik | 2016-11-28
portana | 2016-07-31