Siła Zwierząt

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Krafttiere begleiten dein Leben
parapsychologia, sen,
hunter

W tej książce znalazł się opis 144 zwierząt i ich przesłań do ludzi. Każdy otrzyma tu wskazówkę, jak spotkać się z własnym zwierzęciem siły czy zwierzęciem partnerstwa albo zwierzęciem czakry i ujrzeć w nowym świetle jego nauki.

Jedna z najlepszych książek o zwierzętach mocy. W pierwszej części autorka zamieściła wiele informacji o tym czym są zwierzęta mocy, jak nawiązać z nimi kontakt, jak rozpoznać swój totem, jak z nimi pracować, czy też jak poznać moce dane zwierzęcia nawet jeśli nie mamy np żadnych jego w tym temacie opisów. Wszystko to jest niezmiernie ciekawe i pomocne. W drugiej, głównej cześci książki otrzymujemy opis 144 zwierząt. Tego jak żyją, związanej z nimi mitologii oraz oczywiście przesłanie duchowe. Wszystkie te opisy są niezwykle inspirujące i wiele uczą. Bowiem każde zwierzę, czy małe czy duże, niesie z sobą dla nas jakiś dar. I jedynie od nas zależy czy będziemy chcieli z tego korzystać na drodze naszego wewnętrznego rozwoju.

Czym różni się ta książka od innych o tej tematyce? Z pewnością obszernością opisów, ciekawostek oraz właśnie ilością opisanych zwierząt. O ile większość podobnych pozycyji książkowych skupia się głównie na zwierzętach znanych Indianom Ameryki Północnej, bo to...

Mlg | 2016-08-07
Na półkach: Zwierza, Chcę przeczytać