9788320818185
makroekonomia, podręczniki
biznes, finanse

Jest to popularny w USA i Europie zachodniej podręcznik przeznaczony do studiowania makroekonomii na pierwszych latach studiów. Obejmuje takie zagadnienia, jak rachunek dochodu narodowego, pomiar kosztów życia, produkcja i wzrost, oszczędności, inwestycje i system finansowy, podstawowe kategorie finansowe, bezrobocie, system walutowy, pieniądz i inflacja, makroekonomia gospodarki otwartej, zagregowane popyt i podaż, europejska unia walutowa. Podręcznik cechują komunikatywny język i liczne przykłady. Autorzy książki są wybitnymi współczesnymi ekonomistami.Podręcznik jest przeznaczony dla studentów studiów ekonomicznych w wyższych uczelniach różnych typów.

źródło opisu: http://www.pwe.com.pl/ekonomia/makroekonomia,p705369892

źródło okładki: http://www.pwe.com.pl/ekonomia/makroekonomia,p705369892