Wieprzowina

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowoczesna kuchnia polska Makłowicza i Bikonta". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polskapresse
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
kuchnia, przepisy,
hunter

Przepisy kulinarne

chrispu | 2015-09-29
Na półkach: Kulinarne, Przeczytane, Posiadam

Książeczka, w której autorzy skupiają się na przedstawieniu dań z wieprzowiny. Jest tu 29 przepisów o różnym stopniu trudności i z różnym pochodzeniu mięsa - od zwykłego schabu do podrobów wieprzowych. Każdy przepis posiada czas przygotowania i fotografię ostatecznego efektu ( z upływem czasu fotki bledną). Pod niektórymi z przepisów znajdziemy ciekawostki oraz wskazówki co do innych wariantów przygotowania danej potrawy. Minus - brak informacji na ile osób jest danie oraz niewygodna forma książeczki (klejona, dość sztywna i ciężko korzystać z niej przy przygotowywaniu potraw). Ale ogólnie oceniam ją pozytywnie - większość przepisów nie jest jakoś specjalnie wydziwiasta i kosztowna..

ryszpak | 2014-12-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinaria