Warzywa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowoczesna kuchnia polska Makłowicza i Bikonta". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polskapresse
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
kuchnia, przepisy,
hunter

Przepisy kulinarne

chrispu | 2016-09-04
Na półkach: Kulinarne, Przeczytane, Posiadam

33 przepisy na potrawy z warzyw z różnymi dodatkami (nie są to potrawy typowe dla wegetarian). Przepisy o różnym stopniu skomplikowania, niektóre bardzo proste a niektóre wymyślne. Podane są proporcje ale brak jest informacji dla ilu osób jest danie. Zaletą jest zdjęcie przedstawiające finalny produkt oraz trochę ciekawostek kulinarnych ułatwiających przygotowanie dania.
Książka dla osób które mają ochotę na coś nietypowego z warzyw ale nie mają czasu na przekopywanie się przez internet lub grube książki kucharskie.

ryszpak | 2014-12-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinaria