Z płonącymi sercami. Medytacja o życiu eucharystycznym

Tłumaczenie: Stanisław Obirek
Wydawnictwo: WAM
With burning hearts.
83-7318-609-3
eucharystia, chrześcijaństwo
religia
A--

Dla współczesnego człowieka istotne jest odnalezienie głębokiego związku pomiędzy życiem codziennym, a Mszą św. W książce tej Nouwen (jeden z najpopularniejszych pisarzy duchowych) szuka pełniejszego rozumienia Eucharystii poprzez historię uczniów udających się do Emaus. Autor pokazuje, jak dalece Eucharystia jest wydarzeniem głęboko ludzkim, odsłaniającym podstawowe ludzkie doświadczenia: smutek i stratę, czułość i otwartość, bliskość i zaangażowanie.

źródło opisu: wydawnictwowam.pl

źródło okładki: wydawnictwowam.pl