Ostatni lampart

Tłumaczenie: Agnieszka Walulik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Afrykańskie przygody Martine". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W.A.B.
The Last Leopard
lampart, zwierzęta, przygoda
Pistacia

W Sawubonie nadeszły wakacje i jedenastoletnia Martine nareszcie może cieszyć się towarzystwem Jemmy'ego, swojej ukochanej białej żyrafy. Spokój zakłóca jednak telefon od dawnej przyjaciółki babci. Martine czeka największe w jej dotychczasowym życiu wyzwanie - trzeba ocalić legendarnego lamparta. W jego kryjowce, gdzieś wysoko na wzgórzach Mapoto, podobno spoczywa skarb króla Ndebele...

źródło opisu: strona internetowa wydawcy

źródło okładki: strona internetowa wydawcy

Stella | 2016-06-27
eliza | 2015-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2015

Bardzo fajna książka ma swój niepowtarzalny urok . Polecam nie tylko dzieciom.

Zosia Stafiej | 2014-07-23

"Ostatni lampart" to w moim przekonaniu cudowna, ciepła książka, która nastraja pozytywnie czytelnika. Jest również porywająca i przyjemna w odbiorze. Czytając ją, czułam się jakbym rzeczywiście była w afrykańskim rezerwacie i spała przytulona do największego lamparta na świecie... No, ale więcej nie zdradzę;)Polecam!

MagicAtena | 2015-06-06
Przeczytana: 2014 rok

Świetna kontynuacja serii o Martine. Radzę przeczytać!

| 2014-04-29

Chyba najwspanialsza książka jaką czytałam!! <3

Wersztajn | 2014-08-05

Książka jest ciekawa i serdecznie polecam ją dzieciom, mnie nie pociągnęła pewnie dlatego że była napisana z myślą dla młodszych czytelników.

Mynia19 | 2015-06-26
Przeczytana: 18 maja 2012

Świetna seria, świetna każda część, świetni bohaterowie, świetna historia...Trzeba po prostu przeczytać!!!

Ivy | 2014-06-08

bardzo ciekawa książka, zarówno dla dzieci i dorosłych, miło się czytało

Tadzik112 | 2016-01-19
Przeczytana: 2015 rok

Hmmm...Co o tym napisać? Klejące jak toffi :)