Świadectwa obecności Aniołów w naszym życiu

Wydawnictwo: Petrus
anioł, anioły
religia
Pistacia

Drogi Czytelniku! Masz przed oczami książkę, w której znajdziesz bardzo wiele świadectw o doznanej pomocy św. Michała Archanioła i Aniołów Stróżów. Jakie jest źródło tych świadectw? Po kilkunastu latach pracy misyjnej w Paragwaju i Argentynie i powrocie do Polski, spełniając obietnicę daną św. Michałowi Archaniołowi, na początku 1993 roku, za pozwoleniem swoich przełożonych, założyłem i zacząłem wydawać dwumiesięcznik poświęcony świętym Michałowi i Aniołom, zatytułowany ?Któż jak Bógł. Z pomocą Bożą jest on wydawany do dnia dzisiejszego. W latach 1993?2004 byłem jego naczelnym redaktorem, obecnie jest nim ks. Piotr Prusakiewicz, michalita. Wydając to anielskie pismo, prosiłem czytelników o przysyłanie świadectw doznanej od swoich Aniołów Stróżów pomocy; nadchodziły setki listów. Po upływie kilku lat, dzięki inicjatywie pana Pawła Piotrowskiego dyrektora naczelnego Wydawnictwa PETRUSŽ, wiele z tych świadectw zostało zebranych w tej książce. Kiedy wzmagają się ataki złych duchów, potrzebujemy pomocy dobrych aniołów i ich wodza, świętego Michała. Napisałem kilkanaście książek o aniołach, teraz chciałbym w skrócie podać najważniejsze wiadomości o nich, opierając się na Piśmie Świętym, nauce Kościoła i świadectwie Świętych. W ten sposób czytelnik będzie miał przejrzystą wizję nauki objawionej o Aniołach i w jej świetle może skorygować błędne poglądy czysto socjologicznego patrzenia na nich.ks. Marian Polak, michalita

źródło opisu: wysyłkowa.pl

źródło okładki: wysyłkowa.pl