Pod wąs

Wydawnictwo: The Facto
Pod wąs
felieton
Ann

Polski Jeremy Clarkson znowu w akcji. Tym razem w swoich felietonach porusza same fundamentalne kwestie. Wyjaśnia dlaczego erotyczne gadżety mogą stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo, a taryfy telefoniczne stanowią wyzwanie dla Archiwum X. Objaśnia różnice między człowiekiem oczytanym i oglądniętym. Głowi się, jak można uczestniczyć w hotelowych animacjach i przekonuje, że faceci po czterdziestce to głównie gaduły i wariaci. Dowodzi, że gadżety ułatwiające życie często je straszliwie utrudniają, a jeśli się chce zarobić, trzeba robić dokładne przeciwieństwo tego, co radzą analitycy finansowi.

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks1107695.html#wiecej

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks1107695.html#wiecej

Olqa | 2016-04-24
Przeczytana: 27 kwietnia 2016

Miła lektura do porannej kawy. Poprawia humor.

Mateusz | 2014-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2014

Książka idealna w kilku sytuacjach:
- droga do pracy w komunikacji miejskiej
- czytanie w przerwach w pracy
- czytanie w drodze do domu z pracy w komunikacji miejskiej.
Teksty dobre, zabawne, celnie oddające naszą rzeczywistość, ale trudno ocenić zbiór felietonów w kategoriach beletrystycznych :)
Dla każdego kto ma kilka chwil a nie wie co z nimi zrobić. Kilka przeczytanych w tym czasie felietonów potrafi w pełni ukontentować.

patarzyna | 2017-04-14
Karolina | 2016-09-06