Terapia rodzin

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychiatria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Family therapy
83-233-2170-1
terapia rodzin
Magdalena

Terapia rodzin to aktualny i praktyczny podręcznik stanowiący kompendium wiedzy na temat wielu aspektów terapii rodzin. W niniejszym wydaniu Irene i Herbert Goldenbergowie badają i wyjaśniają tradycyjne oraz ciągle kształtujące się poglądy, perspektywy, wartości, techniki interwencji, a także cele terapii rodzin. Pozycja ta pomoże czytelnikowi stać się skutecznym i pełnym empatii terapeutą rodzinnym. Nowe wydanie - oprócz uaktualnionej bibliografii - daje możliwość zapoznania się z najważniejszymi dziś problemami, takimi jak odporność rodziny, alternatywne formy współczesnego życia rodzinnego, płeć kulturowa, kultura czy uwarunkowania etniczne.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/terapia-rodzin/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/terapia-rodzin/

Ola | 2012-07-08
Na półkach: Przeczytane, Psych...
Przeczytana: 06 lipca 2012

Trochę rozwlekle napisana, ale zawiera dużo ważnych informacji:-)

Irmina | 2016-02-07
Przeczytana: 06 lutego 2016