Szeryfowie

Tłumaczenie: Dariusz Ćwiklak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja /". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Chiefs
Amber
jazz-ik

Miasteczko Delano w stanie Georgia przez ponad 40 lat przeżywa swą dramatyczną i barwną historię pod rządami trzech szeryfów. Pierwszym miejscowym stróżem prawa został w 1920 roku ogólnie lubiany farmer Will Henry Lee, następnym był rasista i autokrata Sonny Butts, trzecim zaś - murzyn Tucker Watts. Mężczyzn tych dzieliło prawie wszystko, łączyło zaś jedno: każdy na swój sposób usiłował ująć sadystycznego mordercę, który przez kilkadziesiąt lat wymykał się prawu...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: www.conrada11.pl

Pacur | 2015-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2015

Im bliżej końca tym lepiej.
Fabuła spójna, ciekawa.
Język / tłumaczenie całkiem dobre.
Ogólne wrażenie - lekka, przyjemna ale nie wybitna książka.

Paula | 2016-12-24
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 24 grudnia 2016

Książkę dostałam od przyjaciółki do przeczytania i wciągnęła mnie od pierwszej strony. Historia małego miasteczka w Ameryce i jego oraz trzech szeryfów z zaginionymi chłopcami w tle. A wszystko na przestrzeni lat, z ukazaną historią segregacji rasowej. Może i mordercę znamy po kilku stronach, ale książka naprawdę godna polecenia.

Oliwia | 2014-12-29
Przeczytana: 28 grudnia 2014

Książka jest rewelacyjna, dosłownie się ją połyka! Odpowiedź na pytanie, kto jest mordercą znajdujemy bardzo szybko, ale jak się okazuje nie to jest najważniejsze.. Zaskakują postacie, żadna z nich nie pojawia się w książce przypadkowo. Bardzo dobra na urlop. :) Polecam!

Heatcliff | 2016-01-04
Przeczytana: 26 sierpnia 1997