Proroctwo oriona na rok 2012

Tłumaczenie: Ewa Morycińska-Dzius
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice Przeszłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Orion prophecy
978-83-241-3507-3
hunter

Zagłada Ziemi według proroctw Majów i starożytnych Egipcjan.

Kamil Nebula | 2013-12-24

Dziwaczne obliczenia, dziesiątki "dowodów" - efekt - nietrafne proroctwo. Nie polecam, strata czasu.

Katarzyna | 2011-04-21

Warto zapoznać się z punktem widzenia naukowca, który bada sprawy " Kosmosu" z naukowego punktu widzenia wraz z genialnym matematykiem, również naukowcem, do mnie naukowe autorytety przemawiają, więc uważam, że książka warta była przeczytania.

Madonna | 2011-02-04
Przeczytana: 05 lutego 2011

Dobre

Michał | 2011-08-17
Przeczytana: 20 sierpnia 2011

Autor przez pół książki snuje swoje fantazyjne wizje, co będzie, kiedy będzie. Wciska tym samym ludziom wręcz marketingowo opisane bajki. Zamiast emanować dobrą energią i pozytywnym myśleniem, wręcz zachęca do odczuwania strachu i przez to niskich wibracji, co z kolei jedynie może nas przybliżać do sytuacji, którą opisuje.

Dużo chaotycznych dla mnie obliczeń, przeskakiwanie przez nierówne liczby. Sam opowiada, że chodzi o prostotę, a później zatacza jakieś niebotyczne kręgi obliczeniowe.

Poza tym, co on mógł wiedzieć, jak wyglądały losy Antlantydów - normalnie jakbym czytał zręcznie naładowaną obrazami bajkę.

Jeśli ma rację to trudno, lecz niestety podał ją w taki sposób, że mnie zdecydowanie zniechęcił do wiary w nią.

Ogromnie było mi wstyd kupować taką książkę ale po prostu nie mogłam się oprzeć. Wietrzyłam bowiem niezłą zabawę i przeczucie mnie nie zawiodło. Bez względu na to czy autorzy sami wierzyli w androny, które pletli czy też cynicznie wykorzystywali niewiedzę amatorów ich dzikich spekulacji, efekt nagromadzenia podobnych bzdur okazał się nieodparcie komiczny. Świetne wydawnictwo jeśli człowiek ma ochotę poczuć się mądry i wyrafinowany nawet jeśli na fizyce nigdy nie mógł sobie poradzić z zadaniami typu jak szybko należny kręcić wiadrem, żeby się woda nie wylała.

hallowedland | 2012-08-18

Parę lat temu jak czytałem książkę, wierzyłem w te bzdury o 2012 roku. Potem zobaczyłem w kinie film "2012" i lekki uśmieszek się na twarzy pojawił ;). Wydaje mi się, że to wszystko to jedna wielka propaganda New Age / New World Order. Ktoś chce nas nastraszyć i tyle. Odszczekam te słowa jak rzeczywiście 21 grudnia 2012 w coś w nas (w Ziemię) uderzy (asteroida), albo zaleje fala gigant.

DonProsto | 2016-04-10
Marcin Gawłowicz | 2015-01-06