Kryzys w przedsiębiorstwie

Wydawnictwo: CeDeWu
9788375561937
biznes, finanse

Nawet najlepiej zorganizowane i rynkowo przystosowane przedsiębiorstwo nie jest odporne na ryzyko w prowadzeniu działalności gospodarczej. zwłaszcza, że to ryzyko ma wymiar nie tylko lokalny ale jak doświadczamy tego obecnie globalny. Obliczem ryzyka w aktywności przedsiębiorstwa jest kryzys, rozumiany jako proces następujących po sobie zjawisk zagrażających bytowi ekonomicznemu przedsiębiorstwa. Jest on postrzegany jako astały element grya o charakterze destrukcyjnym, wpisany w pejzaż życia

Bartłomiej | 2016-09-25
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam