Motywacja. Jak zachęcić pracowników, aby dali z siebie wszystko

Tłumaczenie: Olga Koszutska
Wydawnictwo: C.H. Beck
978-83-255-0767-1
biznes, finanse

Motywacja jest jednym z podstawowych czynników wpływających na sukces lub porażkę przedsiębiorstwa. W dobie ostrej rywalizacji na rynku to właśnie poziom zaangażowania poszczególnych pracowników i całej załogi może stać się najważniejszym elementem różnicującym dwóch konkurentów. Książka przedstawia wiele możliwości wzmocnienia motywacji, nie tylko własnej, lecz i pracowników. W publikacji...

W publikacji między innymi znajdują się testy sprawdzające zdolność do motywowania:
- Czy stwarzasz pracownikom warunki do automotywacji?
- Jak silna jest Twoja motywacja?
- Na ile jesteś kompetentny emocjonalnie?
- W jaki sposób przekazujesz informację zwrotną?
- Jakie obszary celów masz przed sobą?
- Czy współgrają u ciebie chęć, umiejętności i możliwości zewnętrzne?
- Czy znasz swój stosunek do czasu?

gotman | 2014-05-25