Tajemny świat cudów i wizji

Tłumaczenie: Katarzyna Przybyś
Wydawnictwo: Amber
In the realm of miracles and visions
hunter

Na podstawie relacji naocznych świadków, wyników badań naukowych i opinii ekspertów ta książka przedstawia cuda i wizje wszystkich wielkich religii. Usiłuje odpowiedzieć na pytanie, co kryje się za opowieściami o religijnych objawieniach i znakach – od czasów biblijnych, kiedy Mojżesz rozdzielił wody Morza Czerwonego, poprzez Fatimę i Lourdes, zdarzenia z życia Jana Pawła II i opowieści o cudownym obrazie Matki Boskiej Częstochowskiej, po wizerunek Chrystusa, który miał się pojawić w dymie eksplozji Challengera.

VeroModna | 2016-07-26
Katebook | 2014-06-03