Tajemnice karcianych oszustów

Wydawnictwo: Ad Oculos
83-60222-14-2
poradniki
mati113

Jedyna na polskim rynku pozycja opisująca oszustwa karciane. Ale nie tylko, mnóstwo pikantnych szczegółów i wydarzeń, wręcz sensacyjnych. Autor wykonał ogromną pracę, często narażał się na niebezpieczeństwa, co spowodowało, że książka zyskała jeszcze dodatkowo na wartości. Ślady tych niecodziennych zmagań są widoczne niemal na każdej stronie, ale wszystko to jaka niektórzy mówią dla „cudownego hazardu”.

źródło opisu: Wydawnictwo Ad Oculos, 2006

źródło okładki: http://www.adoculos.pl