dzieci, zabawa, kwiaty
Edyta

Seria SAM – objęta patronatem przez "Twoje Dziecko", miesięcznik polecany przez Instytut Matki i Dziecka – to książki dla czytelników w wieku 6-10 lat. Specjalny nacisk położono na atrakcyjne przekazanie praktycznej wiedzy poprzez zabawę, aby dziecko nauczyło się samodzielności. Książki wyróżnia przystępny tekst, duży format oraz mnóstwo kolorowych przykładów i ilustracji. Jeśli chcesz wiedzieć, z ilu części składa się kwiat, gdzie ma serce i czego potrzebuje do życia, przeczytaj tę książkę. Dowiesz się z niej jak odróżnić kwiaty lecznicze od użytkowych, jak je pielęgnować i hodować. Informacje zawarte w tej książce, sprawią, że świat kwiatów przestanie być dla Ciebie tajemniczy!

źródło opisu: nota wydawcy