Sam opiekuję się zwierzętami domowymi

Seria: Sam Uczę się, Poznaję, Maluję, Szukam, Zdobywam, Bawię się
Wydawnictwo: Europa
dzieci, zwierzęta, porady
Edyta

Seria SAM – objęta patronatem przez "Twoje Dziecko", miesięcznik polecany przez Instytut Matki i Dziecka – to książki dla czytelników w wieku 6-10 lat. Specjalny nacisk położono na atrakcyjne przekazanie praktycznej wiedzy poprzez zabawę, aby dziecko nauczyło się samodzielności. Książki wyróżnia przystępny tekst, duży format oraz mnóstwo kolorowych przykładów i ilustracji. Książka ta przybliży Twojemu dziecku fascynujący świat domowych zwierząt. Dzięki kolorowym zdjęciom i ilustracjom nauczy się ono rozpoznawać najpopularniejsze ich gatunki. Zdobędzie również podstawowe wiadomości dotyczące zachowań, pielęgnacji oraz wymagań naszych domowych pupili.

źródło opisu: nota wydawcy