Opowieść o drukarzu i chochliku

Wydawnictwo: eSPe
83-88683-80-2
opowieść, chochlik, drukarz
Edyta

Jest to opowieść o tym, skąd się wziął chochlik, który czasem płata takiego figla, że w gazecie czy w książce znajdzie się nie to, co trzeba. Okazuje się jednak, że Chochlik jest sympatycznym skrzatem, który bardzo lubi się bawić, ale nie psocić. A że nie zawsze wszystko wychodzi tak, jak by się chciało, to przecież wiedzą i dzieci, dorośli. Czy możliwa jest przyjaźń Chochlika z Drukarzem? Dowiemy się o tym, jeśli przeczytamy tę opowieść.

źródło opisu: nota wydawcy

PijanaPoMalinach | 2013-02-23