Nasza Polska. Ilustrowany przewodnik geograficzny

Wydawnictwo: Park
przewodnik, geografia, nauka
Edyta

Książka przeznaczona jest dla młodzieży starszych klas szkoły podstawowej. To rodzaj przewodnika, w którym czytelnik znajdzie podstawowe informacje dotyczące naszego kraju oraz jego największych atrakcji turystycznych. Zawiera wiele informacji praktycznych, które mogą być uzupełnieniem wiedzy obejmującej program nauczania geografii w szkole podstawowej oraz w gimnazjum. Czytelny sposób prezentacji oraz mnóstwo ilustracji tworzą ciekawą i niebanalną całość.

PijanaPoMalinach | 2013-02-23
Nikki xD | 2011-07-05