Podróże do życia po śmierci

Tłumaczenie: Dorota Konieczka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Badanie życia po śmierci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Limbus
83-7191-114-9
Julia

Co się dzieje z nami po drugiej stronie życia? Autor, badając świat “Życia po śmierci”, ponownie przedstawia nam dowody na to, że śmierć fizyczna jest jedynie krótkim zdarzeniem dla naszej wiecznej świadomości. Za pomocą przełomowych technik, opracowanych przez Roberta A. Monroe – autora klasycznych już Podróży poza ciałem i założycielem Instytutu Monroe – Moen projektuje siebie samego poza...

Za pomocą przełomowych technik, opracowanych przez Roberta A. Monroe – autora klasycznych już Podróży poza ciałem i założycielem Instytutu Monroe – Moen projektuje siebie samego poza ciało i podróżuje poza śmierć, w nowe dziedziny życia. Jego podróże dają mu wiedzę dostępną jedynie dla tych, którzy zdolni są wychodzić poza ciało. Wraz z Moenem odbędziesz podróż do jądra Ziemi, zrozumiesz, na czym naprawdę polega astrologia, a nawet nawiążesz kontakt z istotami spoza Ziemi.

Jeszcze bardziej fascynujący – i zdumiewający – jest jednak obraz społeczeństwa dusz, jaki przedstawia Moen, a także jego badania światów niefizycznych oraz coraz większe zrozumienie tego, co doświadczył i zobaczył.

Przeczytaj Podróże do życia po śmierci i poznaj wraz z Brucem Moenem naturę kosmosu oraz naszego w nim miejsca.

źródło opisu: nota wydawcy

Aleksandrus | 2015-04-13
Przeczytana: 2014 rok

Bruce Moen, kontynuator, uczeń Roberta Monroe. Jego książki bardziej szczegółowo opisują to co Bob tylko zaznaczył. Moen rozbiera na czynniki pierwsze pewne obszary Strefy Przejściowej, opisuje miejsca przez które Bob przelatywał nie czując się w nich zbyt dobrze. Znajdziemy tutaj opisy takich stref jak piekła, puste nieba, wszelakie centra zajmujące się zmarłymi, którzy często nie potrafią odnaleźć się po fizycznej śmierci w niefizycznej rzeczywistości. Właściwie trzeba przeczytać wszystkie jego książki aby niczego nie przeoczyć w jego badaniach na Życiem po Życiu. Polecam R.N.

Ania | 2010-12-19

Dla wszystkich fanów OOBE książki B. Moen'a no i przede wszystkim książki jego nauczyciela Roberta A. Monroe to lektury obowiązkowe. Z polskich pozycji polecam "Miłość i wolność poza ciałem" - Dariusz Sugier

CrAxMaN | 2016-10-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Bruce Moen to jeden z 'uczniów' nieżyjącego już w świecie 3D (Ziemia w naszym wymiarze) Boba Monroe. Jest niezbędna do przeczytania przez każdego adepta w rozwoju duchowym. Bruce Moen opisuje swoje przygody poza ciałem, które zapoczątkował we Wirginii (USA) W "TMI" (The Monroe Instytute). Instytut Monroe'a stworzył Bob Monroe (autor trylogii: "Podróże poza ciałem", "Dalekie podróże" oraz "Najdalsza podróż"), który jako właściciel stacji radiowej rozpowszechnił technologię dźwiękową ułatwiającą tzw. 'wychodzenie z ciała' (OOBE/OBE) i penetrowanie tzw. 'świata astralnego'. Technologia B. Monroe'a nazywa się Hemi-Sync.

Alicja Panuś | 2016-10-17
Przeczytana: 21 listopada 2016