Ludzie bez trwogi

Wydawnictwo: Białowieża
Harrigan
83-85174-10-9
strach, bunt, bomba, śmierć, życie
Honorka22

-Bomba?-zapytał McTee -Tak. Żadna broń nie wywiera na tłumie takiego wrażenia. Jeżeli dojdzie do buntu, moze pan byc pewien, że motłoch przyłączy sie do niego. Nie ma odwagi do samodzielnego wystąpienia... W chwili, kiedy zbierze sie większa grupa-rzucona bomba położy od razu kres zamieszkom. McTee podał mu bombe w milczeniu. Za tą, prowadzona obojętnie rozmową o śmierci, kryło sie cos znacznie większego niż okucieństwo-pogarda życia.
fragment

źródło okładki: http://pl.gojaba.com/pages/bookImage.jsf?bookid=8489790