Wezwijcie doktora Kildare'a

7 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Calling dr. Kildare
doktor, uczucia, bohater, serial
Honorka22

Doktor Kildare - kreowany przez Richarda Chamberlaina - bohater niezmiernie popularnego serialu z lat sześćdziesiątych zdobył wśród telewidzów całą rzeszę sympatyków. Również w Polsce... Tym wszystkim, którzy pamiętają dzielnego, młodego lekarza, pragniemy przypomnieć jego sylwetkę, natomiast młodym czytelnikom - po prostu go przedstawić.

Bardzo mi się podobała postać Doktora Kildare młodego lekarza, który leczył swoich pacjentów przypomina mi na Na dobre i Na złe świetny serial.
Zachwycona jestem książką i to bardzo będąc w bibliotece zaintrygowała mnie ta książka, że wzięłam nie rozczarowała mnie, lecz zaskoczyła pozytywnie.
Bardzo mądra, ciekawa książka

Mylengrave | 2013-04-12
Przeczytana: 11 kwietnia 2013

Po książkę sięgnęłam przypadkowo, leżała na stole w mojej bibliotece:) Jestem bardzo zadowolona, bo przedstawiona w niej historia wciąga, czyta się szybko, bo nie jest zbyt obszerna. Przyjemny styl, chociaż postaci są mocno przerysowane, na początku bardzo mi to przeszkadzało, ale po jakichś dwudziestu stronach przestało, zauważyłam, że nawet mi się to podoba! Narracja wydaje się być bardzo przemyślana, wątki przeplatają się płynnie, jest tu sporo medycyny (takie "Na dobre i na złe" w wersji papierowej), trochę romansu, sensacji, może nawet delikatnej akcji. Byłam uradowana, że udało mi się trafić na lekturę raczej niszową, a naprawdę dobrą. Nie jest pewnie szczytem intelektualnych osiągnięć, ale dostarcza gruntownej rozrywki.

| 2016-02-22
elmejor | 2014-03-15