W życiu możesz wybierać

Tłumaczenie: Anna Minczewska-Przeczek
Wydawnictwo: Diogenes, Świat Książki
Choice theory
Tasiatol

Autor w tej książce koncentruje się na czterech głównych typach stosunków międzyludzkich, które w oczywisty sposób wymagają w naszych czasach naprawy. Są to relacje między mężem, a żoną, rodzicem, a dzieckiem, nauczycielem a uczniem, kierownikiem, a pracownikiem.Przeczytajmy tę książkę, a kto wie, może znajdziemy wreszcie odpowiedź na pytanie: Jak możemy się wyzwolić, aby żyć, tak jak chcemy, a jednocześnie pozostać w dobrych stosunkach z ludźmi, którzy odgrywają w naszym życiu istotną rolę?

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: antykwariatpodkarpacki.pl

Wiktoria Madej | 2011-06-19
Przeczytana: luty 2011

bardzo pomocna książka w budowaniu relacji z innymi ludźmi, samodzielnym decydowaniu i dokonywaniu poważnych życiowych wyborów. Polecam!

Hanna55 | 2016-09-09

Czytałam kilka razy i zawsze coś nowego odkryłam. Szkoda, że to nie jest obowiązkowa lektura szkolna.

Tasiatol | 2010-12-12

Bardzo dobra książka, czyta się ją dość powoli zastanawiając się co? jak? dlaczego?
nie ma co ukrywać, wiele zmieniła w moim życiu, czy na lesze, to się okaże...;)

Nikki xD | 2011-06-25
Przeczytana: 20 czerwca 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Moze troszeczkę nudna ale da się przeczytać . przede wszystkim pouczająca :>

mariola | 2016-10-24
atyda | 2015-07-08