Uderzenie szczęścia

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
My Stroke of Luck
83-7298-283-X
hunter

Wzruszający i zabawny, inspirujący i dodający otuchy, Kirk Douglas pokazuje, jak jego największe niepowodzenie stało się źródłem siły i odnowy - przyczyniając się do tego, że ósma dekada jego życia jest najbardziej satysfakcjonująca. Czarująca, pełna uczucia opowieść zawierająca wiele nigdy nie publikowanych fotografii, "Uderzenie szczęścia", to intymne spojrzenie na prawdziwego człowieka w cieniu jego wspaniałego talentu - i na życie wykorzystane w pełni.

voler1 | 2016-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2016

Zaledwie 100 stron, więc ciężko tytuł ten rozpatrywać jako "pełnowymiarową" książkę, ale doskonale sprawdzi się jako dodatek/kontynuacja autobiografii "Syn śmieciarza" :)

arezok | 2016-08-12
Artur | 2015-03-22