Prawa Santa Fe

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Santa Fe Rules
powieść,
hunter

Wolf Willett, wzięty hollywoodzki producent filmowy, przeglądając „New York Timesa”, dowiaduje się o brutalnym morderstwie trzech osób w Santa Fe. Wie, że głównym podejrzanym będzie właśnie on. Bez względu na to, co jeszcze się wydarzy, jego życie potoczy się już innym torem. Zrobi więc wszystko, żeby nie trafić do więzienia. Zwróci się nawet o pomoc do adwokata Indianina. Nic jednak nie uchroni go przed aresztowaniem.

źródło opisu: nota wydawcy

Magdalena Jankiewicz | 2011-12-12