Włoska gorączka

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Italian fever
powieść,
hunter

Lucy Stark jest asystentką bardzo popularnego, lecz pisarza, DV, który na kilka miesięcy wyjechał do Toskanii w poszukiwaniu inspiracji. Pewnego ranka otrzymuje zaskakującą wiadomość o tajemniczej śmierci DV.

lea88 | 2015-05-21

Książka taka sobie. Zaczyna się ciekawie- tajemniczy człowiek z bronią, zbrodnia, niedokończona książka.. Historia wciąga i trzyma w napięciu. Z kolejnymi kartkami jest coraz gorzej. Książka przeradza się obyczajówkę, naiwny romans z Włochem, duchy, omamy i dziwne śledztwo. Final totalnie rozczarowuje, miał chyba zaskakiwać, ale wyszło nijak. Z kryminału i zbrodni wyszło rozczarowania. Jakby autorowi zabrakło pomysłu.

Ogólnie książkę nie jest zła. Czyta się ją łatwo i szybko. Szkoda, że trochę rozczarowuje.

onazla | 2014-03-26
Przeczytana: 16 marca 2014

poczatek dosc ciekawy,potem juz tylko gorzej...nawet cudne wlochy tego nie zmienia...nudna

F-uncia | 2012-10-19
Przeczytana: 14 października 2012

Sięgnęłam po tę książkę zachęcona świetną "Mary Reilly". Niestety rozczarowanie - spodziewałam się czegoś w rodzaju kryminału, jakiejś tajemnicy, a tu romansidło z banalnym zakończeniem. Na plus włoskie klimaty i to że w sumie dobrze się czytało (dlatego 4 a nie 3 gwiazdki) ;) Ku przestrodze...

dolce_vita | 2015-03-03
Przeczytana: marzec 2015

Mam wrażenie,że autorka nie mogła się zdecydować co wybrać, trochę tu romansu, trochę sensacji, zabawy z duchami, opisu Włoch. Książkę czytało się lekko, ale po skończeniu czuje się małe rozczarowanie: i to już?

AgaPe | 2016-04-27
Gabi145 | 2016-02-06