Podstawy umiejętności terapeutycznych

Tłumaczenie: Jolanta Bartosik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "BT Biblioteka Terapeuty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Building basic therapeutic skills
83-89120-43-7
psychoterapia
Cathhhy

Jak osiągnąć cel terapeutyczny, utrzymując serdeczną więź z pacjentem? Jak doskonalić swoje umiejętności? Jak poradzić sobie w szczególnie trudnych sytuacjach? Autorka w swej ciekawej i pomocnej książce zawarła odpowiedzi na te i wiele innych pytań nurtujących osoby pragnące pomagać innym. Czytelnik znajdzie w niej wiele praktycznych rad dotyczących tego, co należy zrobić, co powiedzieć i jak...

Jak osiągnąć cel terapeutyczny, utrzymując serdeczną więź z pacjentem?
Jak doskonalić swoje umiejętności?
Jak poradzić sobie w szczególnie trudnych sytuacjach?
Autorka w swej ciekawej i pomocnej książce zawarła odpowiedzi na te i wiele innych pytań nurtujących osoby pragnące pomagać innym. Czytelnik znajdzie w niej wiele praktycznych rad dotyczących tego, co należy zrobić, co powiedzieć i jak się uporać z wymaganiami, która stawia praktyka terapeutyczna.
Książkę polecamy studentom psychologii, pedagogiki, psychoterapeutom, psychiatrom oraz wszystkim, którzy przygotowują innych do zawodu terapeuty.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: strona www wydawcy

adb | 2015-11-11

Dla fachowca za mało, co najwyżej "powtórka oczywistości", które łatwo się zapomina. Dla niefachowca nic praktycznego, za mało konkretów.

alaniealicja | 2015-04-11
iza121 | 2014-12-22