Łączenie terapii indywidualnej i rodzinnej

Tłumaczenie: Małgorzata Majchrzak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia Rodziny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Integrating individual and family therapy
Cathhhy

Jest to pierwsza na polskim rynku publikacja poruszająca zagadnienie integrowania terapii indywidualnej i rodzinnej w pracy z parami małżeńskimi oraz rodzinami. Dr Feldman wykorzystuje tu Integracyjny Model Terapii. Przedstawia go w sposób systematyczny, ilustrując przykładami pochodzącymi z praktyki terapeutycznej, co sprawia, że niniejsza książka staje się niezwykle wartościowa dla...

Dr Feldman wykorzystuje tu Integracyjny Model Terapii. Przedstawia go w sposób systematyczny, ilustrując przykładami pochodzącymi z praktyki terapeutycznej, co sprawia, że niniejsza książka staje się niezwykle wartościowa dla profesjonalistów. Autor wychodzi z założenia, że tylko integracja terapii indywidualnej z małżeńską i rodzinną daje możliwość przeprowadzenia dogłębnego rozpoznania, a także udzielenia pełniejszej pomocy terapeutycznej, niż przy zastosowaniu tylko jednego stylu pracy. Książka adresowana jest głównie do psychologów i psychoterapeutów.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.gwp.pl/273,laczenie-terapii-indywidualnej-i-rodzinnej.html

marii | 2016-12-03
soliloquium | 2016-06-03