Żądza krwi

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Blood Hunt
978-83-7470-205-8
Edyta

Gordon Reeve to były żołnierz brytyjskich sił specjalnych, który stał się cenionym ekspertem od survivalu. Ale rzuca to wszystko, kiedy dostaje wiadomość, że w dalekim San Diego jego brat, Jim, podobno popełnił samobójstwo. Podobno, bo Gordon od samego początku nie wierzy w taką wersję śmierci Jima. Zwłaszcza gdy odkryje, jakie to dziennikarskie śledztwo przywiodło brata do Ameryki... Są jednak ludzie, a raczej korporacje, którym takie postępowanie Gordona wyraźnie się nie spodoba. I zdecydują się ostrzec dociekliwego brata przed grzebaniem w przeszłości Jima. A gdy to nie odniesie skutku, zmuszeni będą wysłać na spotkanie z byłym komandosem jego największego wroga...

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl/bid,54991,eid,60187,tytul,Zadza-krwi,ksiazka.html

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl/bid,54991,eid,60187,tytul,Zadza-krwi,ksiazka.html

Paulina | 2017-08-17
Przeczytana: 16 sierpnia 2017