Hellblazer: Płomień potępienia

Wydawnictwo: Egmont Polska
Hellblazer: Damnation's Flame
komiksy
Damian

Palący jak smok mag w prochowcu, obdarzony ostrym językiem i skłonnością do pojawiania się w złym miejscu o właściwej porze, stał się jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych postaci współczesnego komiksu. Cierpiący po stracie ukochanej Kit i pokonany przez ulice Londynu, Constantine ucieka do Nowego Jorku, by odpocząć i odzyskać siły. Podróż ta zaprowadzi go w najdziwniejsze miejsca...

Cierpiący po stracie ukochanej Kit i pokonany przez ulice Londynu, Constantine ucieka do Nowego Jorku, by odpocząć i odzyskać siły. Podróż ta zaprowadzi go w najdziwniejsze miejsca - do Ameryki, Irlandii, a nawet na własny pogrzeb. John zmierzy się też z najboleśniejszymi epizodami własnej przeszłości.
W Płomieniu potępienia Ennis i Dillon, twórcy nagradzanego Kaznodziei, uznanego przez magazyn Spin za "najbardziej porywający komiks dla dorosłych", zaprosili do współpracy rysowników Williama Simpsona i Petera Snejbjerga.
Oto trzeci zbiór ukazujący ich wersję Johna Constantine'a - Hellblazera.

źródło opisu: nota wydawcy

kendo777 | 2016-08-19