Popcorn

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Popcorn
powieść,
hunter

Bruce Delamitri kręci filmy o mordercach, filmy wybitne, a nie typową, robioną pod publiczkę tandetę, której bohaterowie zabijają, kogo się da. Pewnej nocy, gdy Bruce zdobywa Oscara i ma cały świat u stóp, porywają go dwaj mordercy, niezrównoważeni maniacy. Uznali oni, iż nadeszła pora, aby Bruce wziął odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. I oto w samym sercu Beverly Hills rzeczywistość zderza się z fikcją.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.conrada11.pl